همایش سالیانه انجمن ققنوس با حضور دکتر ایازی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش روابط عمومی انجمن ققنوس همایش سالیانه ققنوس در تاریخ ۱۵ اسفند ماه در فرهنگسرای اندیشه با حضور دکتر سید محمدهادی ایازی، معاون اجتماعی وزیر بهداشت، جمعی از پزشکان و جراحان و پرستاران، هنرمندان، خیرین، بیماران سوخته، اعضای انجمن و مردم نیکوکار برگزار شد.
این همایش با هدف آشنایی بیش‌تر مردم با انجمن ققنوس و مساله سوختگی و پیش‌گیری از آن انجام شد.
❤️در این برنامه دکتر ایازی و دکتر فاطمی رئیس هیات مدیره انجمن در مورد مساله سوختگی و پیش‌گیری از آن صحبت کردند. سپس هنرمند کشورمان حجت اشرف‌زاده به اجرای موسیقی پرداخت.
❤️در این جشن سهیل محمودی شاعر نام اشنای ایران به شعرخوانی پرداختند .
❤️گروه هنری انار آبی با نمایش استارتر و میان برنامه ی زیبای خود در خصوص سوختگی میزان آگاهی از آمار سوختگی و مشکلات بیماران را خاطر نشان کردند.
همچنین یکی از مامورین عزیز آتش نشانی به نام یوسف شقاقی با لباس فرم آتش نشانی به بیان مطالبی در خصوص اهمیت گسترش فرهنگ پیشگیری در خصوص اتش سوزی و به ویژه چهارشنبه سوری اخر سال پرداختند.
❤️در این همایش از کتاب کار مراقب باشیم که حاصل تلاش‌ها‌ی دوساله کمیته پیش‌گیری انجمن ققنوس بود توسط دکتر ایازی و یاسمین کودک شش ساله سوختگی رونمایی شد.
❤️در این همایش بزرگ هنرمندانی چون محمدرضا مقدم حضور داشتند و با اجرای خود رنگ و بوی دیگری به این برنامه دادند.
❤️گروه استند آپ کمدی وحید ایران زاده برای دقایقی لبخند را بر لب مهمانان جشن آوردند .
❤️ در این همایش به نفع خیریه شیرینی های سنتی و خانگی توسط یکی از خیرین ( عظیم پور ) عرضه شد و همچنین نقاشی روی صورت کودکان توسط صبا صفا و عکاسی و چاپ روی لیوان با لوگوی ققنوس توسط ( احسانی ) به نفع بیماران صورت گرفت .
در انتها از خیرین و اعضای فعال انجمن و بازیگران و هنرمندانی مثل شهره سلطانی و بهار ارجمند که با عشق و مهربانی در کنار انجمن بودند و با کمک‌های مادی و معنوی خود همراه انجمن بودند تقدیر و تشکر شد.
❤️❤️از کلیه عزیزانی که ما را در برگزاری این جشن خیریه یاری نمودند سپاسگزاریم ❤️ ❤️
گفتنی ست کلیه عواید این جشن صرف امور خیریه می گردد.

https://telegram.me/ghoghnoosngo

انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته )
جمعیت حمایت از بیماران سوخته
۰۹۲۰۹۵۱۲۹۷۹
۰۲۱۸۸۷۷۰۰۴۹
@ghoghnoosngophoto_2017-03-06_22-16-54